20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

48 vjeçari zhv ishet dhe bën not në dëborë, njihuni me “Tarzanin e Dibrës” që s’pyet për të ftohtin (Video)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Izet Shulku, 48 vjeçari i cili njihet nga të gjithë si “Tarzani i Dibrës”.

Jashtëzakonisht i lidhur me natyrën, Izeti i ka bërë të gjithë për vete me videot e tij të guximshme duke u larë poshtë ujëvarës, duke ngrënë portokalle në majë të malit më dëborë apo duke bërë not në dëborë.

I pyetur nga Bieta, Izeti tregoi se larjen në dëborë e praktikon çdo ditë, pasi sipas tij i bën mirë.

Një gjë të tillë e provoi edhe live në temperatura më të ulëta se -6 gradë celsius.

Izeti u zhvesh, nisi të prekte dëborën disa sekonda e më pas u shtri dhe u zhyt në dëborë./korrieri.al

https://youtu.be/_xsKDoR438U

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit