8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

A i ka siguruar votat e nevojshme për t’u bërë deputete? Aktorja shqiptare ‘befason’ me përgjigjen

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një ulëse në Kuvendin e Kosovës synon ta sigurojë edhe aktorja e njohur, Adriana Matoshi.

Matoshi kandidoi për postin e deputetës në kuadër të Lëvizjes Vetëvendosje. Por, a i ka siguruar votat e nevojshme për t’u bërë deputete?

Matoshi ka thënë se ende nuk e di nëse ka arritur të sigurojë votat e duhura.

“Nuk di kurgjo absolutisht. Këto ditë kam qenë tepër e angazhume në profesion, në dy seriale. Këto ditë kam pas shumë punë, kam pas xhirime në këto ditë të ftohta dhe nuk kam pas kohë me u marrë me tjera çështje”, ka thënë ajo për IndeksOnline./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit