8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

‘Ajo ka mungese…’/ Plas sh.erri mes Melisës dhe ish-banorit “Big Brother”, reagon ashpër bukuroshja e ‘Përputhen’

Mos i humbisni

Me te lexuarat

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit