15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Aksi rrugor Dukat- Qafa e Llogorasë vijon të jetë e bllokuara prej 3 orësh

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Prej tre orësh vijon të jetë e bllokuar aksi rrugor Dukat- Qafa e Llogorasë.

 

Automjete të shumta kanë ngelur të bllokuara në rrugë . Prej më shumë se katër kilometra ky aks rrugor është i pakalueshëm nga prania e dëborës në rrugë si dhe pas Ditës së Verës, moti i përkeqësuar i ka gjetur të pa përgatitur drejtuesit e automjeteve në marrjen e zinxhirëve

Ndërkohë borëpastruesit nuk mund të ndërhyjnë dot pasi rruga është e bllokuar./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit