8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Aksident i rëndë në Tiranë-Durrës, dy persona transportohen me urgjencë në spital

Mos i humbisni

Me te lexuarat

foto ilustruese

Një aksident automobilistik ka ndodhur rreth orës 16:45 në një nga rrugët dytësore të autostradës Tiranë-Durrës, ku si pasojë e përpasjes së dy automjeteve janë lën duar drejtuesit e tyre.

Të dy të lën duarit janë transportuar në spital, ku dhe po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 26.02.2021, rreth orës 16:45, në autostradën Durrës-Tiranë, në rrugë dytësore, është përplasur mjeti me drejtues A. T, me mjetin me drejtues R. K., 50 vjeç. Si pasojë e aksidentit janë dëm tuar të dy drejtuesit e mjeteve të cilit ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit