20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Aksident i shumëfishtë në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen disa mjete

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një aksident i trefishtë ka ndodhur paraditen e sotme në afërsi të Vorës, ku siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga Faxweb.al, të paktën tre mjete janë përplasur mes tyre.

Si pasojë e përplasjes që duket se ka qenë mjaft e fortë, mjetet kanë dëme të konsiderueshme, por nuk raportohet për persona të lënduar.

Ky aksident ka sjellë bllokim të qarkullimit në autostradë, ndërkohë që policia e cila ndodhet në vendngjarje po punon për rikthimin e lëvizjes normale.

Nuk dihen ende shkaqet që kanë çuar në përplasjen e mjeteve, ndërkohë që vijojnë hetimet./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit