17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Aksident në autostradë, makina humb kontrollin dhe plagos dy këmbësorë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një aksident është shënuar sot në autostradën Tiranë-Durrës rreth orës 19:25, ku një automjet ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka aksidentuar dy këmbësorë.

Të aksidentuarit janë dërguar menjëherë drejt spitalit dhe fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet ndodhen në vendngjarje.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10.02.2021, rreth orës 19:25, në autostradë, shtetasi S. Dh. ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka aksidentuar këmbësorët, shtetasit G. M. dhe B. D., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të aksidentit./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit