8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Aksident në Bathore/ Makina përplas një 5-vjeçar

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Tiranë- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bathore, ku një fëmijë 5-vjeç është përplasur nga një makinë.

Fatmirësisht i mituri është jashtë rrezikut për jetën dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë drejtuesi i makinës është shoqëruar në komisariat.

Njoftimi i policisë:

Në Bathore, mjeti me drejtuese shtetasen I. M., ka aksidentuar shtetasen e mitur me iniciale E. T., 5 vjeçe, e cila ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesja e mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë nr.5, për veprime të metejshme hetimore.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit