17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Aksident në rrugën e Kavajës, makina përplas motorin

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një aksident ka ndodhur në rrugën e Kavajës në Tiranë ditën e sotme.

 

Shoferi S. M. ka aksidentuar me makinë një motor me drejtues R. Ç., 21 vjeç. Është dëmtuar drejtuesi i motorit, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Tiranë/Informacion paraprak

 

Më datë 02.03.2021, rreth orës 16:05, në rrugën e Kavajës, mjeti me drejtuese shtetasen S. M., ka aksidentuar një mjet motorr me drejtues R. Ç., 21 vjeç. Si pasojë është demtuar drejtuesi i motorrit, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit