8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Aksident nga shpejtësia lartë në Kosove, pasagjer dhe një 5-vjeçar

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme, por fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar po vetëm dëme materiale.

Përplasja është shkaktuar nga një zonjë nga Kosova, e cila po lëvizte me shpejtësi tej normave të lejuara.

Ajo po udhëtonte me një makinë tip “BMW”, së bashku me djalin e saj 5-vjeçar. Makina përfundoi e shkatërruar në hekurat anësore të rrugës.

Zonja nga Kosova bashkë me djalin 5-vjeçar shpëtuan për mrekulli.

Një qytetar ka denoncuar rastin.

Postimi i plotë:

Sot nxorem nje femije 5 vjeç nga automjeti totalisht i shkaterruar…e nxorem te trembur, e duke qare…

I thashe se kur te rritesh do thuash me krenari se une jam heroi qe ja dola ne Mirdite….jo si fatkeqesisht bashkemoshatari jot po nga Prishtina, qe disa dhjetra metra me lart u shua sebashku me familjen. U qetesuan disi…

Sot nje zonje nga Kosova, me BMV e saj me shpejtesi tej cdo normaliteti siç e thonin dhe dukej, masakroi dy automjete te tjera ne pune te vet dhe perfundoi e shkaterruar, mbajtur nga hekurat anesore te rruges…

Fat i jashtezakonshem…asnje humbje jete, asnje demtim njerezor…

U ndodha ne ate rruge, pak metra pa mberritur te aksidenti… E nxorem dhe zonjen shofere pa asnje demtim…edhe tre te tjere ne makine, perfshire djalin bukurosh, 5 vjeçar.

Aman o njerez..shpalleni kete rruge, rruge te jetes duke ecuar me kujdes, e jo rruge te …/korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit