11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Aktorja e dashur e shqiptarëve, tek “Sulejmani i madhërishëm” shtrohet në spital pasi…

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Pritja e ëmbël ka marrë fund dhe Meryem ka publikuar foto mjaft të ëmbla me vogëlushen e saj të sapolindur.

“Dje, 08.01.2021 Më e dashura ime Lily Koi, Lara Jemima, babai dhe unë jemi shumë të lumtur të mirëpresim në familjen tonë. Jemi aq të bekuar dhe të lumtur që je bashkuar me ne”, shkruan aktorja.

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit