13.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022

Ami feston ditëlindjen, Ermal Mamai i bën surprizën emocionuese(VIDEO)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Moderatorja dhe biznesmenja shumë e dashur për publikun, Amarda Toska festoi dje ditëlindjen e saj të 39-të. Në këtë ditë të veçantë për të nuk munguan surprizat, por më e bukura natyrisht që ishte e bashkëshortit të saj, Ermal Mamaqit.

Ermali ka publikuar një video pranë saj në rrjete sociale, krahas së cilës i ka dedikuar fjalët më të ndjera. Ai ka shkruar se Ami është i vetmi njeri të cilin e lejon t’i kontrollojë humorin, lumturinë dhe jetën.

“Njeriu i vetëm që i lejoj të më kontrollojë humorin, lumturinë, jetën…Gëzuar dashuri. Sa më shumë rritesh ti, aq më shumë kuptoj që do bëhem një plak mistrec, që do më fshehësh librat, purot dhe konjakun se do të duash të shohim filma bashkë…”, ka shkruar Ermali./korrieri.al

https://www.instagram.com/p/CMDGxAWhSUn/?igshid=18seqyq9j0onh

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit