17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Ana Kauri dhe Fation Kuqari ne nje lidhje? Bukuroshja u jep fund zërave një herë e mirë (Foto)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Para se te largohej nga Perputhen Ana eshte shprehur se nuk kishte besim tek djemte. Fillimisht ishte e zhgenjyer qe Fationi doli nga programi pa i dhene asnje shpjegim duke qene se ata ishin duke dale bashke.

 

Ne anen tjeter Riniani i dukej shume i mire per te qene i vertete. Menjehere pas largimit filluan aludimet e para nga ndjekesit se kete gje ja kishte kerkuar Fationi pasi jane ne nje lidhje bashke.

Diten e djeshme Ana ka bere nje pyetesor dhe sigurisht qe nuk kane munguar as pyetjet per Fationin.

 

“Flitet qe ti e Fationi jeni bashke, pse nuk e beni publike” -ka qene pyetja.

 

”Me kane ardhur shume pyetje per kete teme. Por jo une dhe Fationi nuk jemi bashke”- ka thene Ana duke u dhene fund te gjithe aludimeve.

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit