12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Ana vendosi të largohej nga “Përputhen”, Sindi ka diçka për ti thënë…

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Edhe pse një konkurrent vendos që të largohet nga programi “Për’puthen”, publiku nuk le pa e komentuar dhe përmendur në çdo moment. Madje nuk ua kursejnë pyetjet në lidhje me to, edhe atyre që vazhdojnë rrugëtimin e tyre në këtë reality show.

Teksa Sindi Loci ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në “Instagram”, fansat nuk kanë ngurruar që ta pyesin se çfarë mendon ajo për Ana Kaurin, që doli nga emisioni.

“Një vendim shumë i drejtë, nëse ajo nuk e gejnte më veten aty… E vlerësoj për gu ximin, do të ishte çfarë unë do të bëja gjithashtu nëse do isha në të njëjtën situatë si ajo”, u përgjigj Sindi.

Kujtojmë se Ana zbuloi gjatë puntatës së “Për’puthen Prime” se ka vendosur që të largohet nga programi. Madje ajo i bëri edhe një propozim Rinianit që të dilnin bashkë e të njiheshin jashtë, por ai e refuzoi atë./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit