11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Angela Martini ngre fustanin, ja si i provokon fansat me…

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një ndër personazhet më të komentuara dhe shumë të ndjekura në rrjetet sociale, Angela Martini poston foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Në fotot e publikuara, në të shumtën e rasteve shfaqet tepër joshëse dhe provokuese.

Përmes këtyre pozave, Angela Martini tërheq vëmendjen e ndjekësve, ku i prek imagjinatën në sajë të imazheve të saj të nxehta. Së fundmi, modelja ajo ka publikuar në Instastory disa video, ku shihet duke ekspozuar këmbët e gjata me një fustan të zi, ku duket tepër joshëse./shkoder.info

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit