13.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022

Anita tregon skenat inti’me me Ramushin: Më fut shpullë tek…

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Mbrëmjen e sotme në Shiko Kush Luan ishte e ftuar edhe bashkëshortja e Ramush Haradinaj, Anita. E vënë përballë disa sfidave dhe lojërave, Anita është pyetur për tre mënyrat si Ramushi e përkëdhel.

Anita me shumë humor sic gjithmonë e karakterizon tha: Më kap surratin më puth, më fut ndonjë shputë në…. dhe me fjalë, zemër, shpirt”.

Kaq ka mjaftuar që në studio të nisë e qeshura.

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

1 COMMENT

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit