20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Antonela shpërthen sërish ndaj Locos, “Më kërcënoi në korridor, do e zgjedhim me fis”

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Debati i puntatës së djeshme mes Antonelës dhe Loco-s për foton që ky i fundit ka publikuar në Instagram me një litar të varur dhe duke iu referuar asaj duket se vazhdoi edhe përtej emisionit.

 

Antonela zbuloi se Loco e ka kërc ënuar në korridoret e Top Channel, sipas të cilës, ai i kishte thënë: “ke bërë gabimin më të madh të jetës tënde”.

Antonela më pas iu drejtua në studio Loco-s duke i thënë: “Dëgjo se unë jam femër nuk merrem dot me një mashkull por meqë e do kështu kam njerëz sa të duash në Itali, do e zgjidhim me fis”.

 

Ndërkohë Loco i hodhi poshtë aku zat se e kishte kërc ënuar Antonelën duke i thënë se ishte keqkuptuar.

 

“Unë i thash ke bërë gabimin më të madh të jetës që më kërcë nove mua, sepse nuk më kërc ënon dot mua njeri, por kjo e ka keqkuptuar,” tha Loco.

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit