15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Arjan Konomi nga opinionist, ne… Mevlani e ben model

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Arjan Konomi nder vite ka qene opinionist i formateve te ndryshme televizive. Prej disa muajsh ai eshte opinionisti kryesor i Perputhen.

Por vec se opinionist tashme merr pjese edhe ne klipe. Po, po mos e besoni po deshet!

Mevlani ka publikuar kengen e tij te re KÇK me Sabianin, por qershia mbi torte eshte Arjani si figurant ose ndryshe pjesemarres ne klip.

Kjo kenge duket se i dedikohet Ledianes dhe Antoneles keshtu qe sigurisht duhet ta ndihmonte edhe Arjani.

Epo kesaj i thone: C’te ben Mevlani s’ta ben as Perendia./korrieri.al

 

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit