15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Atdheu dhe Sindi do të shkëputen për disa kohë nga “Përputhen”, Bora Zemani tregon arsyen

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Atdheu do të mungojë për disa ditë në “PërPuthen”, Bora Zemani tregon arsyen

Atdheu dhe Sindi nuk janë të pranishëm në puntatën e sotme të “PërPuthen”.

Atdheu do të mungojë për disa ditë në “PërPuthen”, Bora Zemani tregon arsyen

Atdheu dhe Sindi nuk janë të pranishëm në puntatën e sotme të “PërPuthen”./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit