8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Aurela publikon një tjetër foto të pazakontë me Lulzim Bashën

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Aurela Basha, bashkëshortja e kryedemokratit Lulzim Basha ka ndarë caste nga përditshmëria e tyre në rrjete sociale.

Së fundmi, Aurela është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një fotografi të vjetër me Bashën.

https://www.instagram.com/basha_aurela/?utm_source=ig_embed&ig_mid=197C290D-0E2E-4811-8B13-3F091DCB6FB6

Në imazhin e publikuar  duken të lumtur krah njëri-tjetrit, kryedemokrati shihet i veshur me një kostum ndërsa Aurela me një fustan me trëndafila të kuq.

“Si zakonisht ditën e enjte, një foto kujtimesh të para shumë viteve me @lulzimbasha ☀️☀️☀️ #eenjte #throwbackthursday #tbt” shkruan Aurela./lajmifundit.al

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit