20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

123albania

540 POSTS
0 COMMENTS

Një pasanik, në çastet e fundit të jetës, e thirri të birin dhe i shprehu dëshirën e tij të fundit: Bir, kam një amanet...

Një pasanik, në çastet e fundit të jetës, e thirri të birin dhe i shprehu dëshirën e tij të fundit: Bir, kam një amanet...

Mësuesi po i kërkonte shpjegim nxënësit se për cilën arsye nuk kishte mësuar dhe nuk i kishte bërë detyrat, ai iu përgjigj: Jetoj në...

Mësuesi po i kërkonte shpjegim nxënësit se për cilën arsye nuk kishte mësuar dhe nuk i kishte bërë detyrat, ai iu përgjigj: Jetoj në...

Nje bujk bleu nje gomar dhe nuk po gjente dot litar per ta lidhur ne mbremje. Shkoi tek komshiu dhe i tregoi hallin e...

Nje bujk bleu nje gomar dhe nuk po gjente dot litar per ta lidhur ne mbremje. Shkoi tek komshiu dhe i tregoi hallin e...

Një shitës frutash, po qëndronte si gjithmonë me shpresë që të shesë sa më shpejt diçka nga malli i tij. Aty pranë kalon një...

Një shitës frutash, po qëndronte si gjithmonë me shpresë që të shesë sa më shpejt diçka nga malli i tij. Aty pranë kalon një...

Një djalë i ri, nuk besonte në Zot dhe gjatë një debati në shtëpi, vendosi të mos fusë më ushqim në gojë duke thënë:...

Një djalë i ri, nuk besonte në Zot dhe gjatë një debati në shtëpi, vendosi të mos fusë më ushqim në gojë duke thënë:...

Një mbret kishte një këshilltar shumë të zgjuar dhe e merte me vete gjithmonë kur shkonte për gjueti. Në mëngjes u ngritën herët dhe...

Një mbret kishte një këshilltar shumë të zgjuar dhe e merte me vete gjithmonë kur shkonte për gjueti. Në mëngjes u ngritën herët dhe...

Një besimtar i devotshëm e kishte adhuruar Zotin për plot gjashtëdhjetë vite pa dalë fare nga shtëpia. Një ditë të bukur, vëren nga dritarja...

Një besimtar i devotshëm e kishte adhuruar Zotin për plot gjashtëdhjetë vite pa dalë fare nga shtëpia. Një ditë të bukur, vëren nga dritarja...

Njihuni me talentin Daku dhe hitin e tij “Kylie”

Njihuni me talentin Daku dhe hitin e tij "Kylie" Ai është një artist i ri por me mjaft stil. Daku sapo ka publikuar këngën "Kylie"...

Pas njëmbëdhjetë vitesh martesë një çift më në fund arriti të ketë një djalë. Por një ditë, drita e syve të tyre…

Pas njëmbëdhjetë vitesh martesë një çift më në fund arriti të ketë një djalë. Ata ishin një çift i dashuruar dhe djali ishte drita...

Një edukatore kopështi fëmijësh i tha secilit prej tyre të sillnin një qese plastike me disa patate…

Një edukatore kopështi fëmijësh vendosi që tu bënte një lojë fëmijëve. Ajo i tha secilit prej tyre të sillnin një qese plastike me...

Latest news

- Advertisement -spot_img