13.5 C
Tirana
E shtunë, 8 Tetor, 2022
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

durres

1301 POSTS
0 COMMENTS

SHKD: Komisioni i Posaçëm i Reformës Zgjedhore të bëj me urgjencë transparencën mbi çështjet thelbësore zgjedhore

Procesi aktual i Reformës Zgjedhore drejt dështimit të radhës   Shoqata për Kulturë Demokratike kërkon nga Komisioni i Posaçëm i Reformës Zgjedhore të bëj me urgjencë...

Mori miliona mesazhe ngushëlluese për humbjen e djalit binjak, motra e Ronaldos bën postimin prekës

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez, zbuluan dje se janë bërë prindër të një vajze, ndërsa fatkeqësisht vëllai i...

Kane mbetur edhe 2 muaj nga viti i gjate 2021/ Keto jane 4 shenjat me te favorizuar per muajt qe vijne

Dimri është një pikë ringjallëse, kthese në jetën tonë. Nuk duhet të presësh ndonjë ngjarje madhështore prej saj, pasi detyra e saj është më...

“Frikë dhe halle për disa, FAT e para për disa të tjerë!”, ja parashikimi i yjeve nga Jorgo Pulla

Gaforrja Hëna ne Luan në shenjen shoqërore për shenjën tuaj, sjell nje lartësim në përpjekjet tuaja për të shprehur idetë tuaja dhe të stabilizoni planet...

Këto tre shenja të Horoskopit do të kenë përfitime monetare sot

Është një ditë me fat për shenjat e Peshores, Shigjetarit dhe Peshqve, pasi ka gjasa të kenë përfitime monetare sot. Peshorja Njerëzit e shenjës së Peshores...

Horoskopi nga Paolo Fox për daten 1 nëntor 2021

Dashi Vullneti që ju karakterizon shfaqet me fuqi të madhe . Mbani premtimet që keni bërë dhe kjo përmirëson vetëvlerësimin tuaj. Situata do t’ju...

Horoskopi për datën 1 nëntor nga Russell Grant

Dashi Miku juaj më i mirë ose partneri po ju shtyn në një drejtim të padëshiruar. Është koha për t`u ulur me këmbë në tokë...

Horoskopi nga Branko për daten 1 nëntor 2021

Dashi Dikush duket se do të bëjë gjithçka për t’ju zemëruar, dhe sigurisht që deri në një farë pike mund të themi se po ia...

Astrologia e famshme Helena Biehl: Ja shenja që do bekohet me FAT sot me dt 1 nëntor

Dashi Dikush duket se do të bëjë gjithçka për t’ju zemëruar, dhe sigurisht që deri në një farë pike mund të themi se po ia...

Horoskopi për ditën e hënë, 1 nëntor 2021

Dashi Do të jeni vazhdimisht në lëvizje nesër. Me ndikimin e planetit të dashurisë në shenjën tuaj, do të shikoni mundësinë për një romancë. Shpirti...

Latest news

- Advertisement -spot_img