17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

portali

467 POSTS
0 COMMENTS

E kanë fatin në anën e tyre, këto 3 shenja i pret një gusht fantastik

Gushti sapo ka trokitur dhe ashtu si çdo fillim muaji, të gjithë jemi sy e veshë për të ditur ç’kanë parashikuar yjet. Fati duket...

Horoskopi nga Paolo Fox për ditën e enjte, 4 gusht 2022

Dashi Nëse duke kaluar momente stresuese, bëni një pauzë nga punët e përditshme. Me rëndësi është që të kujdeseni për shëndetin tuaj. Shtojini dozës tuaj...

Mos u ulni duke pritur kot. Duhet të ndërmarrësh veprime// Horoskopi i dates 4 gusht 2022

DashiNgjarjet shoqërore ose aktivitetet në grup mund t’ju vënë në kontakt me shumë njerëz, si miq të ngushtë ashtu edhe të njohur rastësorë. Një...

Mùaji gùsht prèmtòn surpríza të mëdha, kjo shènjë do bèjè párá me ‘thásë’

Mùájí í fùndít í vèrës èrdhí dhe ka shùmë sùrprízá! Dísá shènjá dò jènë të fávòrízùárá, dò kálòjnë mírë dhè dò kènë sùksès fínáncíár...

Cila është shenja më xheloze e horoskopit?

Për disa shenja të horoskopit mund të thuhet që pothuajse nuk janë aspak xheloze, te disa është në kufijtë e normales, por ka edhe...

Hòròskòpí bèkon këto shènjá me fát si Bíngò nè Pásùri dhe në Dáshùri

Njerëzit thonë: “Ajo që është e shkruar ju është dhënë gjithmonë” dhe se çdo njeri ka lindur me një fat të shkruar në një...

Pèshòrja në krýe, Dèmi mèrr 2 dhuráta, do ju hèdhè pèrpjètë nga qejfi kur ta zbùloni këtë

Astròlòge Meri ka lajme të mira për shenjat në parashikimin e fùndjaves ose me mire çfare do te ndòdhe juve pas disa ditesh. Ajo...

E para në listë për intriga, kjo është shenja më tinëzare e horoskopit

Çdo shenjë ka karakteristikat e veta dhe sigurisht brenda tyre ka edhe pozitive dhe negative! Disa shquhen për dashamirësinë, bujarinë dhe madhështinë e tyre, ndërsa...

Prísni nga data 8! Lèhtèsohen hállet, zhdùken mágjíte dhe 5 shènjat qe perfítojne me shume

Kjo periudhe nga kjo dáte 2 e gushtit dhe per 10 ditet qe do te víjne do te sjèlle nje fùqí shume te madhe...

Mòs hárròni! Më 3 Gusht ndízní 2 qírí dhe vishuni, ja pèrse dùhet bèrë pátjetèr

Shèn Cípríano dhe Shèn Kòrnèlio e kanë bèkuar Gushtin ndaj dhe ju njerëz duhet të trègòheni shumë të vëmendshëm duke bërë nesër të gjitha...

Latest news

- Advertisement -spot_img