13.5 C
Tirana
E shtunë, 8 Tetor, 2022
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Admin

4341 POSTS
0 COMMENTS

“DJ GJACI” Mirditori i talentuar që po bën jehonë me muzikën e tij në Zvicër.

Mark Gjaci i njohur me emrin e artit si "Dj Gjaci" me eksperiencë 15 vjeçare me  profesionin e Dj në evente të ndryshme Shqiptare,...

ME DASHURI PËR VENDLINDJEN

GJOKË DUKAJ-Tuz  Sa e njohur po aq e bukur  dhe çdo pëllëmbë e saj gjithmonë të sjellë diçka të re, deri atëherë të pazbuluar, të...

Anna e hitit ” Habibi” po ben gati projekte të tjera muzikore

Anna e hitit " Habibi" po ben gati projekte të tjera muzikore Kënga "Habibi" në bashkëpunim me Hekuran Krasniqi u kthye në një hit e...

FLOO dhe Nardi vëllezërit sjellin super projektin “06”

FLOO dhe Nardi vëllezërit sjellin super projektin "06" Të rinjë e plot stil e talent. Këta janë FLOO dhe Nardi, vëllezërit që kanë sjellë një...

KULTURA E KAPUR NUK ËSHTË KULTURË. Nga Dom Gjergj Meta

KULTURA E KAPUR NUK ËSHTË KULTURË   Niveli kulturor në Shqipëri lë shumë për të dëshiruar. Ngarendja pas jetës së përditshme dhe sidomos logjika efiçentiste e...

Shqiptarët e Bashkuar:”Kombi kosovar” është një kancer për bashkimin e kombit shqiptar

Organizata Shqiptarët e Bashkuar në Detroit të Migjigenit, lëshon këtë Reagim kundër “babait” të “kombit kosovar”, Nexhmedin Spahiu : “Kombi kosovar” është një kancer për...

Ka ardhur kënga për heroin nga artisti Argjend Lloga

Ka ardhur kënga për heroin nga artisti Argjend Lloga "Pëmes Strugës, Drini Zi ,e nis rrugën për n’Shqipni, për n’Shqipni e nis rrugën, ku e...

Flamur Musa i Tifozave Kuq E Zi, me përkrenaren dhe veshjen e Gjergj Kastriotit Skënderbeut, fiton admirim në Stadiumin Wembley të Londrës.

E ku ka më bukur se sa kjo pamje, ku edhe mbas pesë qind vitesh, Gjergj Kastrioti frymon, ai është i gjadhë tek çdo...

Ka ardhur balada e bukur nga Magrib Muçiqi

Ka ardhur balada e bukur nga Magrib Muçiqi "Zemra e zezë" quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga artisti Magrib Muciqi. Kjo është një...

“Zana dhe Mejreme sjellin super bashkëpunimin”

Zana dhe Mejreme sjellin super bashkëpunimin Kjo është koha e bashkëpunimeve e që edhe këtë fundvit vijnë të shumta. Por diferencën e bën risia dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img