12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Automjeti tip “Benz” del nga rruga, si pasojë humb jetën 23-vjeçari I.Z

Mos i humbisni

Me te lexuarat

CËRRIK
Një aksident me vde kje ka ndodhur këtë mbrëmje në Cërrik.

Policia njofton se një makinë tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka humbur jetën drejtuesi 23-vjeçar.

Cërrik/ Informacion paraprak

Në aksin rrugor Belsh – Cerrik, në fshatin Shales, Cërrik, shtetasi Indrit Zekthi, 23 vjeç, banues në Belsh, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi mjetit dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga.

Në aksin rrugor Belsh – Cerrik, në fshatin Shales, Cërrik, shtetasi Indrit Zekthi, 23 vjeç, banues në Belsh, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi mjetit dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

(Balkweb)./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit