12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Autorja e Për’Puthen “shënjestron” keq Tean dhe Beartin: Kam prova, nuk doja por ajo vetë foli e para

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ajo foli gjerë e gjatë për skandalin Tea-Beart. Olsa deklaroi se fjalët që janë thënë nga Tea dhe Andi, se si produksioni i ka detyruar për të gjitha, nuk janë të vërteta.

Ajo tha se ka pasur indikacione që Tea dhe Bearti ishin miq, por jo që ishin në një lidhje.

“Kisha indikacione që ata njihen, por jo se janë në një marrëdhënie. Kur mu tha në mes të janarit se janë në një lidhje kërkova fakte. Ashtu siç kërkova për Andin dhe Melisën. Sepse s’mund të dal e të them se ‘Ne dyshojmë’ sepse është joprofesionale dhe në nivel thashethemaxhinjsh. Unë kam disa fakte që s’i kam bërë publike sepse s’doja të dëmt oja Tean. Asaj i plasi në duar një bo mbë dhe filloi të kërkonte fajtor. Dhe ne ishim pre ja më e lehtë. Duke kërkuar prenë tek ne ata menduan se do dalin të larë, por nuk ndodhi kështu. Nuk kam dashur t’i d ëmtoj më shumë këta të rinj dhe t’u shtoja peshën”, tha Olsa./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit