9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Bearti merr ftesë nga emisioni dating, që transmetohet në Netflix

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ish konkurenti i “Përputhen”, Bearti është në qendër të vëmëndjes së publikut dhe mediave rozë, pas publikimit të fotove të tij me Tean. Marrëdhënia e tyre shkaktoi shumë zhurmë dhe reagime në rrjet, pas vendimit të dyshes për të mos e fshehur më lidhjen e tyre. Vetë Bearti postoi një video në instagram, ku deklaroi që ishte shumë i dashuruar me Tean dhe se ajo ishte viktima në gjithë këtë histori.

Kjo situatë e rriti famën e tij dhe Bearti aktualisht numëron me mijëra ndjekës në rrjetet sociale, ku është shumë aktiv. Popullariteti i tij ka rënë në sy edhe të producentëve ndërkombëtarë, pasi Bearti ka marrë dy ftesa, për emisione shumë të njohura në botë.

Sipas Prive.al, bëhet fjalë për emisionin “Too hot to handle” që është pjesë e Netflix, si dhe “Love Island” .Në rast se ai pranon të bëhet pjesë e këtyre emisioneve, fama e tij do t’i kalojë kufinjtë e Shqipërisë dhe Kosovës. Megjithatë, vendimi i Beartit ngelet për tu parë, duke qënë se ai është në lidhje me Tean./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit