8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Bef.ason Shqipja e Përputhen, tregon kur e ka humbur virgjërinë: Kush tha…(Video)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Shqipe Hysenaj është rikthyer sërish në vëmendje, por këtë herë jo me deklaratat mbi “Përputhen”, por për jetën e saj private. Shqipja ishte e ftuar në një intervistë 60-sekondëshe për “Prive”, ku zbuloi disa detaje për veten.

Një nga pyetjet pikante ishte: “Kur e humbe vi rgjërinë?”

“Kush tha që e kam humbur”, u përgjigj Shqipja.

Shqipja u shpreh se tek vetja i duken se ksi sytë dhe e pyetur nëse i kanë shkruar të famshëm shqiptarë e mohoi.

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit