9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Bie mbi makinë shkëmbi nga lartësia, humb jetën në vend drejtuesi i mjetit

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Bie mbi makinë shkëmbi nga lartësia, humb jetën në vend drejtuesi i mjetit

Ekipet e ndihmës së shpejtë shkuan menjëherë në vendngjarje, por pa mundur të bëjnë diçka pasi impakti i shkëmbit mbi veturë ishte i madh dhe drejtuesit kishte humbur jetën menjëherë.

Policia po punon për identifikimin e vik timës dhe nxjerrjen e tr upit të tij nga vetura.

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit