17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

‘Ç’a je ti mi? O…’/ Ndizet debati i fortë mes Spiropalit dhe Arian Çanit: Flisni me respekt se…

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ministrja e Marrëdhënieve me Parlementin, Elisa Spiropali është përplasur me moderatorin, Arian Çani. E ftuar në emision, ministrja po debatonte lidhur me sondazhet e publikuara në media, të cilat favorizojnë Partinë Socialiste.

Në debat me teologun Arian Curri, ministrja ka ndërhyrë duke i ndërprerë fjalën. Por ka përfunduar duke iu tërhequr vëmendja nga drejtuesi i emisionit, duke nisur kështu edhe një përplasje mes tyre.

PJESË NGA DEBATI:

Arian Çani: Ç’a je ti mi?

Elisa Spiropali: Flisni me respekt se kam ardhur në studio. Mi përdoret për fëmijët në kopësht.

Arian Çani: Ç’a je ti o Elisa që i ndërpret fjalën Currit?

Arian Curri: Është ministre prandaj./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit