9.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Ça tragjedie! Vdes nga Covid e reja shtatzanë në Elbasan, i hoqën fëmijën nga barku për ta shpëtuar

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur ditën e sotme. Një vajzë 30 vjeçe nga Elbasani dhe shtatzanë, ka humbur jetën.

Ajo ishte infektuar me koronavirus. Si pasojë e gjendjes së rënduar nga Covid, asaj iu bë një ndërhyrje që të sillte në jetë fëmijën.

E reja ishte në muajin e 7 të shtatzanisë. Pavarësisht ndërhyrjes, e reja nuk ka mbijetuar ndërsa fëmija gëzon shëndet të plotë./flashnews.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit