8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Caktohet data, ja kur Tea dhe Bearti do rikthehen në ‘Përputhen’

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Autorja e Përputhen, Olsa Muhameti zbuloi se Tea dhe Bearti do të jenë të ftuar specialë të dielën në “Prime”. Kjo ka habitur publikun, pasi vetëm pak kohë më parë Tea ç’nuk tha për Olsën.

Në lidhje me këtë, opinionisti Meridian Ramçaj i ka thumbuar keq në rrjete sociale. “Pështy-lëpij, lëpij-pështy, pështy-lëpij dhe lëpij-pështy. Të dielë të mbarë”, ka shkruar ai në një status në Instastory.

Më pas, Meridiani ka publikuar një video nga deklarata e mëparshme e Teas, ku akuzonte Olsën për mashtrime.

“Boll vazhdove me mashtrime dhe manipulove situatën, boll më zhyte mua në humnerë akoma më tepër nga ç’më ke zhytur! Ti më duket se e paske kujtesën pak të shkurtër Olsa”, shprehej ajo mes të tjerash.

“Po ti Tea, si e ke kujtesën?”, ka shkruar Meridiani me ironi krahas videos./lexo.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit