13.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Big Brother Vip

“Shko në dhomën e rrëfimit”/ Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ka ‘ankesa’ për Arbana Osmanin

Mirëmbëma yje”, kështu e nis thuajse çdo herë moderatorja Arbana Osmani komunikimin me banorët e shtëpisë, në spektaklet e “Big Brother VIP”, e kjo...

“Di një histori shumë të tmerrshme që e nxjerr zhveshur si njeri”, Arjola Demiri plas deklaratën e fortë për banorin shumë të diskutuar të...

Aktorja Arjola Demiri bëri një deklaratë të papritur për Granitin teksa po bisedonte me Sheilën dhe Arditin. Madje edhe Arditi tha se Graniti nuk...

Einxhel thyen rregullat sapo bëhet pjesë e Big Brother, ja çfarë i tregoi Fifit

Einxhel Shkira, banorja më e re e Big Brother VIP, sapo ka hyrë në shtëpi ka thyer rregullat e vëllait të madh. Einxhel në...

Arber Hajdari rrëfen si ka ndryshuar 360 °: Jeta pas lidhjes mori tjetër vlerë…

Arbër Hajdari, i njohur si drejtues i fondacionit “Fundjavë Ndryshe”, së fundmi edhe si opinionist i “Big Brother Vip” i ftuar ditën e djeshme...

Fjoralba Ponari zbulon a do jetë pjesë e “Big Brother VIP” (FOTO)

Së fundmi, moderatorja e dashur për publikun, Fjoralba Ponari, vendosi t’i përgjigjej pyetjes nëse do të hyjë në këtë reality show. Këngëtarja realizoi një video...

Ja epitetet që banorët i kanë vënë vetes

Izolimi prej disa ditësh tashme sigurisht që ka sjellë si rezultat edhe që banorët ta njohin gjithnjë e më mirë njëri-tjetrin. Përgjatë këtyre ditëve, banorët...

Arditi dhe Beniada bëjnë thashetheme për Monikën

Gjatë bisedës mes njëri-tjetrit Arditi tregon për Monikën që është një aktore e kohës së Enverit që njerëzit e njohin dhe e respektojnë. Ai gjithashtu...

Beniada rrëfen: Ish-pronari më ngacmonte

Beniada ka ndarë një histori persoanle me Einxhel pasditen e sotme. Ajo tregon se për të paguar studimet iu desh të bënte punë të ndryshme...

Foli për ndarjen në Big Brother/ Bojken Lako ka dy fjalë për Semin: Nuk do e ndjek, ajo thotë…

Semi Jaupaj ka folur në shtëpinë e Big Brother për marrëdhënien e saj dhe ndarjen nga Bojken Lako. Semi tha pak ditë më parë...

“Nuk është ndonjë artiste, po të ketë 5 këngë këpus kokën”, Monikës nuk i del inati me Semin

Pas lojës që Monika bëri me Fifin, marrëdhënia mes aktores në raport me Semin dhe Donaldin vazhdon të jetë mjaft e tensionuar. Së fundmi,...

Artikujt e fundit

- Advertisement -spot_img