13.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

BOTA E YJEVE

Njihuni me talentin Daku dhe hitin e tij “Kylie”

Njihuni me talentin Daku dhe hitin e tij "Kylie" Ai është një artist i ri por me mjaft stil. Daku sapo ka publikuar këngën "Kylie"...

Një hit vere ka ardhur quhet “Mungon” nga Dezo

Një hit vere ka ardhur quhet "Mungon" nga Dez Një tjetër këngë ritmike verore ka ardhur në tregun shqiptar. Eshtë këtë herë talenti Dezo që...

“‘Bojna pare” nga Kolë Oroshi dhe Maili një hit i freskët i verës

"'Bojna pare" nga Kolë Oroshi dhe Maili një hit i freskët i verës Duket si nga ato pijet freskuese që ta shuan etjet e vapës....

Elvira Fjerza “PRINCESHA E KËNGËS MALSORE” vjen me këngën “MORI QIKË” një super hit në duet me bilbilin e Tropojës Arben Gjeloshi.

Si gjithmonë me surpriza të reja që di t'i sjellë vetëm ajo' e tashmë  të gjithë e njohin  Yllin e bukur me zërin e...

Një super zë nga Aurela me coverin “Melodia”

Një super zë nga Aurela me coverin "Melodia" Si duket rrugës për tu bërë një yll është një tjetër talente me mosë fare të re...

Germersheim vendi më i madh ku artistët më in e kallin në Gjermani!

Germersheim vendi më i madh ku artistët më in e kallin në Gjermani! Ka pak kohë që në Gjermani e Diaspore përreth ka filluar jeta...

A jeni gati për Ana nga David Dreshaj?

A jeni gati për Ana nga David Dreshaj? Kjo verë që sapo ka nisur do të bëhet ende më e nxehtë me një super hit...

Liza një yll pozon me barkun e rrumbullakët, fotot të lënë pa fjalë

Liza një yll pozon me barkun e rrumbullakët, fotot të lënë pa fjalë "Është madhështia më e fuqishëm për të pasur jetën që rritet brenda...

Çfarë kënge me temë Gurbeti ka ardhur nga Isuf Lani

Çfarë kënge me temë Gurbeti ka ardhur nga Isuf Lani "Kur u nisa për gurbet" kështu quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga artisti...

“NASER NIKA” atdhetari’ aktivisti dhe miku njohur i artistëve Shqiptarë festoi Ditëlindjen “URIME”

Të gjithë kemi dëgjuar emrin e Z' NASER NIKA , një atdhetar i njohur i cili jeton dhe punon në Amerikë. Përmes atdhedashurisë dhe...

Artikujt e fundit

- Advertisement -spot_img