13.5 C
Tirana
E shtunë, 8 Tetor, 2022
- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Histori/Suksesi/Muzike

Ishim një familje normale si shumë të tjera. Unë jam vajza e vogël e familjes dhe kam qenë vetëm 5 vjeçe dhe im vëlla...

Ishim një familje normale si shumë të tjera. Unë jam vajza e vogël e familjes dhe kam qenë vetëm 5 vjeçe dhe im vëlla...

Këngëtari nga Malesia’ Shtjefen Ujkaj sjell këngën më të re “Bukuroshja jem”

Shtjefen Ujkaj, Eshte nje kengetar Nga Malesia. Ai qe ne moshen e femijerise i ka kushtuar rendesi shume te vecante muzikes dhe eshte goxha i...

Artikujt e fundit

- Advertisement -spot_img