17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022
- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Kryesore

JOLI AGOLLI PAPARISTO, Artistja Shqiptare ne Amerike: Sa me e forte sfida, aq me bukur shijohet fitorja.

Joli Agolli Paparisto, një grua e suksesshme në fushën e artit. Ajo prej vitesh jeton dhe vepron në SHBA. Është themeluese dhe udhëheqëse e grupit të...

LAJM I FUNDIT/ Tragje.di në mes të kryeqytetit, babë e bir vrit.en me ar.më. I qëlluan brenda një lokali

Dy të vd.ekur dhe dy të plagosur është bilanci nga një shkëmbim me ar.më z.jarri në Athië mbrëmjen e sotme. Mediat greke shkruajnë se...

Artikujt e fundit

- Advertisement -spot_img