12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022
- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Showbiz

Ana” nga David Dreshaj kthehet në hit për pak orë

“Ana” nga David Dreshaj kthehet në hit për pak orë Të gjithë kanë qenë në pritje e kureshtarë por edhe të sigurt se ai do...

Bora Zemani largohet nga Përputhen! Moderatorja e njohur e Top Channel do të marrë drejtimin e një spektakli të madh

Bora Zemani nuk do të jetë më prezantuesja e emisionit të dashurisë “Për’puthen”. Burime për “Kryefjala” bëjnë me dije se moderatorja nuk do ta drejtojë...

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, përherë komentohet për lëvizjet e saj. Po kështu edhe e ëma e saj, e cila njihet për komentet...

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, përherë komentohet për lëvizjet e saj. Po kështu edhe e ëma e saj, e cila njihet për komentet...

Leonora shkëlqen tej mase me këtë model të veshjeve tradicionale

Ajo është njëra prej këngëtareve më të dashura shqiptare që ka rrëmbyer zemrat e publikut prej vitesh. Bëhet fjalë për artisten e mirënjohur nga Skënderaj,...

Moderatorja e mirënjohur e shfrytëzon 1 qershorin për këtë foto fëmijërie – E gjeni dot kush është?

1 Qershori njihet si Dita Ndërkombëtare e fëmijëve dhe padyshim sot rrjetet sociale janë të mbushura vetëm me pozitivitet. Disa ndajnë foto nga fëmijëria ose...

Sot është një ndër artistët më të njohur shqiptar, a e njihni personazhin në foto? (FOTO LAJM)

Është padyshim një ndër figurat më të pëlqyera të showbizz-it. Këngëtari, i cili e nisi karrierën muzikore që në moshë të re, ka ditur...

Mos ndoshta Donaldi sapo shprehu mbështetjen e tij kundrejt Beatrixës?

Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother Vip” Beatrix Ramosaj ka qënë vazhdimisht në vëmendjen e publikut dhe madje është gjykuar tepër ashpër për...

Moderatori dhe këngëtari i njohur shqiptar e konfirmon: Në ‘Big Brother Vip 2’ do të pranoja të shkoja nëse…

Robert Berisha është shprehur se nuk do të bëhej pjesë e Big Brother VIP nëse nuk paguhej. Komentet Roberti i ka bërë teksa ka dhënë...

Kriset marrëdhënia mes Ilirit dhe Sabianit? Këngëtari bën deklaratën e papritur, reagon balerini (FOTO)

Sabiani dhe Ilir Shaqiri krijuan një miqësi shumë të ngushtë brenda shtëpisë së “BBVIP” e cila vazhdoi dhe jashtë saj. Mirëpo këngëtari ka bërë...

Arjola e ka bërë bllok, Fifi sqaron se çfarë ka ndodhur mes tyre

Artistja Fifi e ftuar në emisionin “Më lër të flas” foli për marrëdhënien që ka me ish-banorët e Big Brother VIP, pas përfundimit të...

Artikujt e fundit

- Advertisement -spot_img