17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022
- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Sporti

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Ditën e sotme në kufirin Kosovë- Serbi ka ndodhur një skandal i vërtetë. Bëhet me dije se Serbia kanë ndaluar delegacionin e boksierëve dardanë të...

Nuk ia dalim dot, Polonia na mund 1-0 dhe na largon nga Botërori

Si në vitin 1985, kur Boniek na shënonte një gol të vetëm, sa për të na lënë jashtë Botërorit të Meksikës, edhe kësaj here...

FORMACIONET ZYRTARE/ Edy Reja surprizon me titullarët, Shqipëria e gjitha në sulm ndaj Polonisë

Shqipëria po luan mbrëmjen e sotme një nga ndeshjet më të rëndësishme, pasi do të presë në “Air Albania” Poloninë, ku një fiitore do...

Rruga drejt Katarit/ Sot sfida Shqipëri-Poloni, mësoni sa kuotohet në baste fitorja e kuqezinjve

Polonia cilësohet si ekipi favorit për të fituar ndeshjen e sotme në orën 20:45 kundër Shqipërisë, që do të luhet në “Air Albania”. Kompanitë e...

Ish-golashënuesi më i mirë i Botërorit: Kurrë në jetën time nuk e prisja Shqipërinë kaq të fortë

Fitorja e dyfishtë e Shqipërisë ndaj Hungarisë duket se ka ndryshuar këndvështrimin rreth përfaqësueses kuqezi dhe kjo kuptohet më së miri nga fjalët e...

‘Finalja’ sonte me Poloninë, FSHF nxjerr njoftimin e rëndësishëm për tifozët

Shqipëria do të luaj në 20:45 në “Air Albania” ndeshjen me Poloninë e cila do të vendosë shumë për të dyja skuadrat sa i...

Ndeshja vendimtare ndaj Polonisë, UEFA sjell në Tiranë një nga arbitrat më të mirë në botë

Ditën e martë në orën 20:45 Shqipëria do të përballet në “Air Albania” me Poloninë, në një sfidë që me shumë gjasë do të...

U shndërrua në heroin e kombëtares, Broja pas ndeshjes: Hyra me besimin se do bëja gol edhe pse isha i dëmtuar! Për fanellën bëj...

Armando Broja erdhi me besimin se do të bënte gol dhe ia doli. Ndonëse ishte i dëmtuar, ai tregon se ishte gati për të...

Gjesti i trajnerit grek kur Florian Marku u shpall kampion bote

Florian Marku ka fituar duelin ndaj ukrainasin Maxim Prodan dhe shpallet kampion i IBF. Një dyluftim që ka zgjatur deri në fund të të...

Me deklaratën E BUJSHME, Florian Marku flet pas fitores së madhe

Florian Marku e ka fituar ndeshjen ndaj Maxim Prodan.Marku ka treguar paraqitje shumë të mirë, duke triumfuar me vendim të gjyqtarëve, përcjell GazetaBlic Sport. Marku...

Artikujt e fundit

- Advertisement -spot_img