13.5 C
Tirana
E shtunë, 8 Tetor, 2022
- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Uncategorized

Cilës prej shenjave të horoskopit mund t’i besosh sekretet e tua?

Dashi i ruan sekretet në varësi të situatave. Për sa kohë që jeni miq, nga Dashi nuk dalin të fshehtat, por në momentin që...

Përplasen keq Arjani dhe Alvisa, djemtë shtangin me veprimin: Surrati jot nuk më bën akuza!

Opinionisti Arjan Konomi dhe Alvisa kanë debatuar ashpër për hyrjen e Hysenit në programin Për’puthen. Alvisa po përsëriste se hyrja e ish të dashurit...

Florinj e gurë të çmuar, gjendet thesari madhështorë i turqve në Librazhd

Shqipëria është një vend i vogël por me pasuri të mëdha në nëntokën e saj. Por si duket vendi jonë s’është eksploruar siç duhet për...

Modelja shqiptare rrëfen momentin më të errët të jetës: “Po shkoja drejt vdekjes…”

Modelja Atalanta Kërcyku ka treguar një prej momenteve më të errëta të jetës së saj në “Trotuar”, këtë të djelë në E diell. Ajo tregon...

1.5 milion shikime pér 48 oré / Profesori qé “shkundi” shqiptarét né fundjavé: Ja e vérteta troç

“Jemi popull dembel, kurrë nuk ngrihemi për të drejtat tona. Shqiptari ka kaluar nga një pushtues në tjetrin pa reaguar fare. Fshatari shqiptar ka vetëm...

Horoskopi për daten 13 shtator Nga Astrologia Susan Miller

Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por nesër është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra...

Alfred Cako Alfred Cako habit me deklaratë e tij: Do vijë një dimër që do zgjase…

Konspiracionisti shqiptar Alfred Cako parashikon kohëra të vshtira për shqiptarët. Ai tha se dimri që do të vijë do të jetë shumë i vështirë në...

Leopardi shpenzon 90 minuta duke tentuar të sulmojë iriqin e savanës, por heq dorë pas shpimit nga gjembat (fotot)

Një leopard i pafat u detyrua të hiqte nga putrat e tij gjembat e ngulur nga sulmi ndaj një iriqi të botës së egër,...

Ana Lleshi festoi ditëlindjen, Atdheu i bën urimin e veçantë (FOTO)

Ana Lleshi ka marrë qindra urime nga të afërmit, fansat dhe miqtë me rastin e ditëlindjes. Një ndër urimet më të veçanta e ka...

Brenda shtëpisë gjigante të Jozefina Topallit. Shikon sa bukur e ka arreduar (Video)

Tek “Rudina” ditën e sotme ishte e ftuar Jozefina Topalli, gruaja e parë në politikë që ka mbajtur postin e Kryetares së Kuvendit. Për...

Artikujt e fundit

- Advertisement -spot_img