9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

“Çdo ditë je shembull për mua”/ Bashkëshortja e Lulzim Bashës publikon foton dhe bën dedikimin e veçantë për Shën Valentin

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Në ditën e të dashuruarve, Aurela Basha i ka bërë një dedikim të veçantë bashkëshortit të saj, kreut të PD, Luzim Basha.

Në Instagram, Aurela ka postuar një fotografi të disa viteve më parë, ku shfaqet e buzëqeshur krah kryedemokratit Lulzim Basha.

Teksa i uron Shën Valentinin, Aurela shkruan: Çdo ditë je shembull për mua, çdo ditë të dua më shumë!

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit