8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Çfarë ndodhi mes tij dhe Bashës? Jul Deda tërhiqet në momentin e fundit nga lista e PD-së

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Edhe pse iu bashkua me bujë PD-së, aktori i njohur ka refuzuar të bëhet pjsë e listës.

 

Mësohet se Lulzim Basha ka lënë jashtë kandidimit Enno Bozdon, duke i dhënë një post në PD si “koordinator i energjisë”, ndërsa aktori Julian Deda ka refuzuar të jetë pjesë e listës, për shkak të pozicionit gati në fund, çka e bën të pasigurt mandatin e deputetit.

Gjithsesi, listën zyrtare pritet ta mësojmë sot para orës 24:00, kur është edhe afati i fundit i dorëzimit të tyre./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit