8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Cila ishte surpriza që e emocionoi? Atdheu bën për të qarë Arjan Konomin në studio

Mos i humbisni

Me te lexuarat

 

Atdheu ka surprizuar opinionistin e Përputhen Arjan Konomi, puntatën e sotme me një dhuratë.

Ai i ka dhuruar një tablo ku shkruhej “Vlerësim për Arjan Konomin për kontributin që ka dhënë si gazetar gjatë luftës së Kosovës”.

“E kam parë Arjanin në një intervistë dhe më ka prekur shumë,” tha Atdheu teksa i dorëzoi dhuratën.

 

Kjo dhuratë e papritur bëri që Arjani të derdhte lot në studio duke e falenderuar për gjestin.

 

Po ashtu, Atdheu kishte dhe një dhuratë për moderatoren Bora Zemani, një suvenir nga qyteti i Gjakovës./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit