11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

COVID-19 i merr jetën parakohe ish-zyrtarit të lartë, Astrit Patozi mes dhimbjes ndan lajmin e hidhur(FOTO)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi përmes një postimi në rrjetet sociale ka shprehur dh.imbjen e tij të madhe për ndarjen e parakohshme nga jeta të ish- Prefektit të qarkut të Vlorës, Eduard Veçani, si pasojë e COVID-19.

Patozi shkruan se Vlora humbi sot një qytetar të klasit të parë.

VLORA HUMBI NJË QYTETAR TË KLASIT TË PARË

Trishtim i madh për ikjen e parakohshme të Eduart Veçanit. Vlorës do t’i mungojë qytetari dinjitoz, aktivisti i shquar i shoqërisë dhe profesionisti i respektuar, që kontribuoi me përkushtim, kudo ku pati rastin të angazhohet.

Ndjehem i nderuar që pata fatin të bashkëpunoj me të si prefekt i Qarkut të Vlorës dhe në detyra të tjera.

Ngushëllimet më të ndjera familjes dhe miqve të Edi Veçanit për humbjen e pazëvendësueshme!./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit