15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

COVID-19/ Infektohen 2 nxënës dhe 1 mësues të shkollave në Berat

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Në 24 orët e fundit në qytetin e Beratit u regjistruan 34 raste të reja me koronavirus.

Prej të infektuarve janë 2 nxënës të shkollave 9 vjeçare si dhe 1 mësuese në një prej gjimnazeve.

Gjithashtu janë infektuar dhe punonjës policie./lajmifundit.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit