17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Covid-19/ Situata e rëndë ka bërë që Sanatoriumi të mbyllë dyert dhe të pranojë vetëm të rinj, por me një kusht

Mos i humbisni

Me te lexuarat

TIRANË– Situate nga koronavirusi në vendin tonë duket se ditë pas dite po vështirësohet për shkak të shifrave të larta të të infektuarve ditorë.

Për shkak të mbushjes së kapaciteteve, spitali Covid 2, do të mbyllë dyert dhe nuk do të pranojë asnjë pacient të ri të infektuar me koronavirus. Në spital do të pranohen pacientë të tjerë vetëm nëse humb jetën ndonjë nga të shtruarit ose shërohet dikush./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit