20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Debat mes Arjan Konomit dhe Elvisit: “Me vajzat nuk ke asnjë lidhje, për Borën po rri?”

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Edhe sot nuk kaloi pa debate një tjetër puntatë e “Për’puthen”. Opinionisti Arjan Konomi i është drejtuar Elvisit pas takimit të tij me Sindin.

Ndejte si “pemë” i tha ai ndërkohë që Elvisi këmbënguli se ishte i përfshirë nga emocionet pasi ka pëlqim për Sindin.

Debati vazhdoi më tej me Arjanin që mendon se Elvisi duhet të largohet nga programi pasi nuk ka asnjë pëlqim me vajzat dhe thuajse me të gjitha ka patur konflikte.

Shko ore në emision tjetër për çfarë je këtu për show? Me të gjitha je zënë. Me Melisën, Anën, Sindit i the nuk dal më me ty. Për çfarë rri, për Borën”?- tha Arjani.
Nga ana tjetër Elvisi tha se është i drejtë për drejtë dhe kur nuk i pëlqen diçka e thotë si rasti i Ledianës që ja ka thënë hapur që nuk i pëlqen./News31./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit