13.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022

“Dhelpra kur se arrin rrushin thotë…”, Ledjana nuk di të ndalet dhe ‘thumbon’ sërish Antonelën

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Antonela u shpreh mbrëmjen e djeshme në “Për’puthen” se po tërhiqet nga trekëndëshi me Mevlanin dhe Ledjanën.

 

Ledjana beson se e gjithë kjo është lojë e Antonelës. Madje, edhe pas emisionit ajo nuk i kurseu “thumbat” përmes një postimi, duke shkruar “Dhelpra kur se arrin rrushin thotë është i pabëre”.

Antonela tha se ajo po kërkon një burrë dhe Mevlani nuk i ofron atë çfarë do dhe theksoi se ai e kishte ofenduar me disa veprime./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit