17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Divjakë/ Ngjarja e rëndë mes nipit dhe gjyshes, flet e moshuara (VIDEO)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Grabjan të Divjakës.

Një banor ka deno ncuar dhunën e ushtruar nga nipi ndaj gjyshes. Djali i të moshuarës ka thënë se kishte shkuar deri në qytetin e Fierit për të pritur djalin që i vinte nga Greqia.

Pasi është kthyer e ka gjetur nënën e tij të zhv eshur dhe të dhu nuar.

Sipas informacioneve për Fax Web, e moshuara i kishte thënë se ishte për dhu nuar nga nipi me inicialet S.M., në gjendje të de hur, i cili u arr estua ditën e sotme në Lushnjë.

“Më bëri si do vetë. E lashë të më tor turojë”, tha e moshuara.

Djali i të moshuarës ka rrëfyer se si e gjeti të moshuarën pasi erdhi në shtëpi.

“Vajtëm për të marrë çunin në Fier me një taksi se vinte nga Greqia. Kur erdhëm këtu pashë plakën të vr arë me gj ak.

Unë e ka pja kshu nga supet, ky e kishte zhv eshur dhe e kishte rra hur. Kur e pyeta nënën më tha që e kishte për dhu nuar. Djali ishte i d hur. Të nesërmen vajta te Kozmai dhe ai më tha të shkoja ta deno ncoja”, thotë djali i të dhu nuarës./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit