9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

“Do dalin të dhëna për zonjën Çomo”, Grida Duma bën paralajmërimin e fortë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Kandidatja për deputete nga radha e partisë  demokratike Grida Duma, ka bërë një paralajmërim të fortë ku disa të dhëna interesante që do të dalin në dritë për Najada Çomon, e cila kryeson listën e kandidatëve nga radhët e socialistëve për Tiranën bashkë me Luljeta Bozon.

Për Grida Dumën vendosja e këtyre dy figurave në listat e kësaj force politike është një dëshpërim, pasi sipas saj shqiptarët duan t’i harrojnë tragjeditë, me të cilat u përballën në vitet e fundit.

Kandidatja për deputete nga radha demokratike Grida Duma, ka bërë një paralajmërim të fortë ku disa të dhëna interesante që do të dalin në dritë për Najada Çomon, e cila kryeson listën e kandidatëve nga radhët e socialistëve për Tiranën bashkë me Luljeta Bozon.

Për Grida Dumën vendosja e këtyre dy figurave në listat e kësaj force politike është një dësh përim, pasi sipas saj shqiptarët duan t’i harrojnë tragjeditë, me të cilat u përballën në vitet e fundit.

Gjatë bisedës në studion televizive “Log” ajo theksoi se pandemia në Shqipëri është keqmenaxhuar dhe se qytetarët gjatë kësaj periudhe janë futur në borxhe, ndërsa paralajmëroi edhe të dhëna jopozitive për mjeken Najada Çomo.

“Për të mos u marrë personalisht them se nuk mundet të mendosh që ky është moment por vetëm dëshpërim. Se si do të dalin disa të dhëna për zonjën Çomo, por këtë do t’ja lëmë të dhënave siç e thonë njerëzit. Nuk ja njoh reputacionin.

Por nëse është figurë mitike e pandemisë dhe pandemia është menaxhuar keq… Tani çfarë doni ju? Në një situatë ku pandemia i ka çuar njerëzit në borxhe unë nuk e di se si mundesh t’i të mendosh që në krye sistemit të dështuar, krye-dështimi të jetë sukses?”, tha Duma./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit