12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

“Do ju nxjerr…”/ Mevlani ua bën “8 me 2” vajzave: Mendojeni mirë para se të luani me mua

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Mevlani ka treguar se është mes dy vajzave në “PërPuthen”, Ledianës dhe Antonelës.

 

Megjithatë, në puntatën e sotme, Mevlani duket se po dyshon që dy vajzat po bëjnë lojë, duke i paralajmëruar që të mendohen mirë para se të bëjnë diçka të tillë “se ju nxjerr blof”.

Antonela iu drejtua duke i thënë se, sipas saj, Mevlani po tregon se në të vërtetë nuk pëlqen asnjërën nga vajzat.

Debati:

 

Mevlani: Mendojeni mirë para se të luani me mua se ju nxjerr blof të dyjave

 

Antonela: Kjo do të thotë që ty nuk të pëlqen asnjëra nga ne, un po luaj me fytyrën time…

Mevlani: Jo ti po luan me mua se…

 

Antonela: Ti nuk je i zoti me i nda personat, ti je duke u tall me mua, ndihem e përdorur

 

Mevlani: Pse se pëlqen një person?

 

Antonela: Unë kam vuajtur nga zhgënjimet

 

Mevlani: I tërheq mbrapsht ato që ke thënë?

 

Antonela: Unë të thash që nuk ta vë vizën, por tërhiqem për momentin./korrieri.com

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit